Geen items

 

Olympus is verhuisd.
Vanaf 22-05-2018 ontvangen wij u graag in onze nieuwe pand aan de Voltastraat 13 te Zwolle.
Telefoonnummers en mailgegevens blijven gelijk.
Openingstijden:
 
Showroom/winkel:
Op maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag geopend van 08.00 - 17.00 uur. tussen de middag van 12.30 uur tot 13.00 uur gesloten.
 
Kantoor maandag t/m vrijdag:
08.00 - 17.00 uur. tussen de middag van 12.30 uur tot 13.00 uur gesloten.
Zaterdags gesloten en s' avonds alleen op afspraak.

Bezoekadres:
Voltastraat 13
8013 PM Zwolle
Telefoon 038-4655311
Fax 038-4601120

Verkoop werkkleding:
Andre@Olympuszwolle.nl
Verkoop sportkleding:
Annick@Olympuszwolle.nl
Verkoop uniformkleding:
Marieke@Olympuszwolle.nl
Afdeling Inkoop:
Gayan@Olympuszwolle.nl
Algemene vragen:
Info@Olympuszwolle.nl
Administratie:
Bea@Olympuszwolle.nl

 

Vragen over uw bestellingen kunt u mailen naar magazijn@olympuszwolle.nl.

Om uw vragen snel te kunnen beantwoorden zijn onderstaande gegevens voor ons belangrijk:
Uw naam.
Het bedrijf waar u werkzaam bent:
De datum van bestellen:
Het ordernummer welke is vermeld op uw kopie Email bestelling.